LUBLIN NA WEEKEND, GDZIE ZJEŚĆ I CO ZOBACZYĆ | WARTO! | VLOG 8

Oglądalność: 3276, długość 15m 2s, zasię 69, zaangażowanie 17. Jest lipiec 2020, a my odwiedzamy Lublin po raz pierwszy. Niegdyś nazywany "miastem studentów" zachwyca starym miastem i cenami. Czy warto odwiedzić? Gdzie warto zjeść? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym odcinku. Blog: http://www.ourchoys.pl Instagram: http://www.instagram.com/ourchoys ...
- Jeżeli potrzebujecie torty to szczerze zapraszam wszystkich❤️🥰🍰
https://www.instagram.com/p/COilk2bgKgo/?igshid=15d4b72qd231d
- Tu też można doczytać https://adiom.pl/ciecie-plyt-meblowych-i-uslugi-stolarskie-lublin/ , mam nadzieje że znajdziecie tu informacje.
- Mi w Lublinie brakuje tylko przedwojennej Dzielnicy Żydowskiej, którą po wojnie przywłaszczył sobie kościół.
- Lublin podobno bardzo klimatyczny. Muszę się w końcu spiąć i ruszyć na wschód Polski 😊
- Szacuneczek ja też testując nowe pizzerie zawsze zamawiam margaritke 👍dobra strategia żeby ocenić ciasto,sos i czy mozarella nie jest blokiem seropodobnym😎✌
- Byłam w Lublinie w ten weekend i dzięki Waszym polecajkom każdy posiłek był fantastyczną przygodą i cudownym kulinarnym doświadczeniem. :D Tak że naprawdę świetny filmik, warto robić notatki. :) Jeśli ktoś wybiera się w najbliższy weekend, o ile sytuacja w kraju pozwoli, to bardzo polecam odwiedzić też targ świąteczny tutaj https://gala.com.pl/ Jedyny minus, to że trochę wcześnie się zaczyna. :P Piękne miasto, zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi!
- Mało pokazaliście z Lublina ale materiał fajny. Przyjemnie się was ogląda.
- Siemanko :) Spoko hacjendę sobie ogarnęliście :) ceny w restauracjach jak widać normalne bez przesady :) mówicie, że ludzie mili to trzeba będzie kiedyś pojechać do Lublina z kamerą :) wbijamy łapkę w górę i oglądamy :) P.S. chyba "Star trek" oglądacie skoro teleporty uskuteczniacie :) Pozdro )
- Ciekawy materiał! :) Też na pewno w końcu trafimy do Lublina :)