Złomnik: trzeci wyprodukowany Lublin

Oglądalność: 209577, długość 20m 8s, zasię 6602, zaangażowanie 980. Lublin nr 00000000000000000000003 od https://www.facebook.com/fsoservice ...
- U mnie w miescie typo ma z 5 lublinów na posesji xD
- Albo i też takie - psychoterapia świdnik, mi też odpowiada.
- Zajumali radio 😊
- U mnie w firmie jeszcze te padaki jeżdżą, MON.
- jezdziło się
- Dlaczego szkalujesz żuka w 5:00 wuju?! :(
- Widziałem niedawno coś niezwykle śmiesznego: nowiutki furgon VW (hitlerowski samochód dla ludu) ze znaczkiem Polski Walczącej na drzwiach. Samochód należał to Obrony Terytorialnej. Hitler propsuje to w piekle! Za jeden taki furgon VW byłyby 4 Lubliny. No ale co ja tam wiem. Nic nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.
- Jeździłem dwom lublinami 3 jeden z plandeką silnik DMP zegary w środku okrągłe wszystko nowsze niż w omawianym egzemplarzu jednak gaszenia tez byłoz linki podobno stacyjka nie domagała. Drugi to typowy bus 6 miejsc i duża przestrzeń ładunkowa silnik już Andoria i nawet logo na kratce było z Andorii przy temperaturach ujemnych siadały akumulatory a świece grzane były już ze stacyjki. Firma ta do dziś ma oba lubliny MB 100D w typie blaszak i VW LT 40 z 92r z wywrotką sterowaną z pilota wewnątrz kabiny. Co ciekawe owy VW ma tzw odwrotną skrzynie biegów tak jak mówiłeś 1 do tyłu :)
- 🌼🥀🌴🌺🥚🐰💮🌸💮🐰🥚🌺🌴🥀🌼
- Egzemplarz z piękną historią, aż żal patrzeć, że tak mało udbany.
- Taką lampę w środku i popielniczkę ma traktor MF-255 z kabiną komfort z 1990 r.
- To nie wiem jak oni oznaczali, przecież Polska nie zaczyna się na ,S, bo co? Solska? Gdzie mieszkasz? W Solsce i jestem Solakiem a mój język ojczysty, albo nie do końca (bo często przeklinam),to język solski. A kto tego komentarza nie rozumie normalnie po solsku, to powinien spróbować po polsku .
- teraz w Lublinie nie ma już ani Odlewni Ursus ani FSC - przemysł w Lublinie został zamordowany
- To pod filtrem to ręczna pompka
- Lublin 3 jak go nazwałeś, to w rzeczywistości Lublin 2. Trójka miała kierunki w błotniku oraz zintegrowane lusterka z bocznymi drzwiami.
- Do kononowicza nalezy lublin for one Poland
- A co z tarpanem ? Dla mnie to najfajniejszy projekt samochodu bardzo uniwersalnego. ;:-)))
- Co się psuje często w Lublinie?
- 10:10 i ferrarii
- ten sweter..
- Lublina widać nawet w Rodzinie Soprano gdy Tony jedzie do Włoch.